Lokasyon
Uğurevler Mh. 251. Sk. Uğur Apt: No:44/A Kocasinan/KAYSERİ
HİZMETLERİMİZ
Cam Balkon
Cam balkonlar, son yıllarda popüler hale gelen ve birçok avantajı olan bir hizmettir. Evlerin balkonlarını daha kullanışlı hale getiren cam balkonlar, hem estetik bir görünüm sunar hem de kullanım kolaylığı sağlar. Bu makalede, cam balkon hizmetinin avantajları ve nasıl bir hizmet olduğu üzerinde durulacaktır.
DETAYLAR
Duşakabin
Banyo deneyimini daha konforlu ve pratik hale getiren duşakabin hizmeti, günümüzde birçok ev sahibi tarafından tercih edilmektedir. Duşakabin, banyo alanınızı daha düzenli ve estetik bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir üründür. Bu makalede, duşakabin hizmetinin avantajlarından ve kullanımının kolaylıklarından bahsedeceğiz.
DETAYLAR
Korkuluk
Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların pek çok bölümüne, emniyeti ve güzel bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir.
DETAYLAR
Ters Tavan
Ters tavan, mekan dekorasyonunu tamamlamak, ısı yalıtımı sağlamak amacıyla ortama ferah ve estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla kullanılan asma tavan uygulamalarının çoğunlukla halk arasında bilinen şeklidir.
DETAYLAR
Vestiyer
Fransızca kökenli bir sözcük olan vestiyer; başta evler olmak üzere birçok mekânda palto, şapka gibi dış giyim kıyafetlerini bırakmak için tasarlanmış alan ya da mobilyalara verilen isim. Genel olarak mekânların giriş bölümlerinde kullanılan vestiyerler, ortamın atmosferini etkileyen mobilyalar arasında ilk sıralarda sayılabilir. Evdeki ortamın huzurunu, kasvetini misafirlere ilk yansıtacak olan yer antredir.
DETAYLAR
Fotoselli Kapı
Fotoselli kapı günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok alanda yenilikçi çözümler ortaya çıkmaktadır
DETAYLAR
Mobilya
Bu madde, mobilya türlerinin bir listesidir. Mobilya, masa, sandalye, yatak, masa, şifonyer ve dolap gibi nesneleri içerir. Bu nesneler genellikle bir evde veya başka bir binada yaşamak veya çalışmak için uygun veya rahat hale getirmek için tutulur.
DETAYLAR