Lokasyon
Uğurevler Mh. 251. Sk. Uğur Apt: No:44/A Kocasinan/KAYSERİ
Hakkımızda

Misyonumuz

Uzman ve Deneyimli Kadromuzla müşterilerimize en gelişmiş teknolojiyi kullanıp kanuni hak ve menfaatlerini koruyarak gecikmeye mahal vermeksizin minimum sürede sonuç almaktır.

 

Vizyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir hizmet vermektir.

 

 

Cam Balkon Yağış Alırmı?

Cam Balkon sistemleri hareketli sistemler olduğu için, hareket edebilmesi adına özellikle kanat ve ray profili arasında belirli boşluklara ihtiyaç duyar. Bu boşluklar da fırça fitillerle izole edilir. Kanat birleşimlerinde, hareketli camların birleşiminde de aynı durum söz konusudur. Dolayısıyla rüzgarın şiddetli olduğu, yağmurun cam balkon olan cephenize doğrudan vurması durumunda bu birleşim yerlerinden ufak tefek yağış alma riski her zaman vardır. Bu anlamda riski azaltan faktörler birleşim noktalarıdır, bir balkonda malzemeler arasındaki birleşim ne kadar az olursa yağış alma riskimizde o kadar azalmış olur.

 

Mutfağımı Cam Balkonla Birleştirmek İstiyorum, Verim Alırmıyım?

Konfor veya Sinerji özellikli ısıcamla bu işlemler yapılıp, verim almanız anlamında en yüksek düzeyde tedbirler alınır. Fakat alüminyumun iletkenliği bu anlamda yalıtımınızı biraz azaltır. Alacağınız verim balkonunuzun şekli ve konumuyla doğru orantılı olduğu için keşif yapılmadan buna karar verilmesi imkansızdır.

 

Cam Balkon Fiyatları Arasında Neden Fark Var?

Cam balkon fiyatları hesaplanırken maliyetler üzerinden yola çıkılmaktadır. Kullanılan malzemeler bu maliyeti etkileyen en öncelikli unsurdur. Alüminyumların ağırlıkları, kullanılan plastik aksamların kaliteleri, kullanılan kilitleme mekanizmalarının farklılıkları, camın kalitesi, işçilik, kapamalar için kullanılan silikon ve profiller, montaj için kullanılan vidalara kadar maliyetleri etkileyen unsurlar vardır. Dışarıdan bakıldığı zaman birebir aynı görünümde olan malzemelerin bile çok fazla farklılıkları olabilir. (Alüminyum Ağırlıkları, Plastiklerin Polyemit mi Kauçuk mu, Rulmanların 1. Sınıf mı 2 Sınıf mı, Camın Şişecam mı ithal mi vb.) Bununla birlikte her işletmenin ve her işçiliğin giderleri aynı olmadığı için fiyatların farklı olması bu anlamda değişkenlik gösterir.